Pobyt uważam za jak najbardziej udany do tej pory. Nie mam żadnych problemów z rodziną goszczącą, wręcz przeciwnie:) Wydaje mi się, że złapałam bardzo dobry kontakt z dziećmi, świetnie się dogaduję z całą rodziną. Okolica jest piękna, codziennie chodzimy na spacery i pikniki. Jestem bardzo zadowolona.
 
Pozdrawiam,

Malwina

Jestem w RAJU!!!!? 

Rodzinka jest cudowna  - typowo włoska (styl mówienia i tryb dnia) i bardzo o mnie dbają, faktycznie traktują mnie jak członka rodziny, albo nawet lepiej ?. Dziecko (jedna dziewczynka) już się oswoiła na tyle, że rzadzko miewa humorki, a i ja nauczyłam się z nią te fochy przeganiać, także dogadujemy się jeszcze nie całkiem świetnie, ale bardzo dobrze. Nie wymagajmy za dużo od 3-latki... Zawsze są dziadkowie, na ktorych wsparcie moge liczyć. Chętnie uczy się angielskiego przez piosenki i różne zabawy i sama czasem dopytuje o moje towarzystwo, a to znaczy wiele. 
Wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Rodzina traktuje mnie tutaj jak starszą siostrę dzieci.
Okolica jest spokojna i bardzo mi to odpowiada. Jestem bardzo zadowolona!

Rodzina bardzo miła. Co prawda nie spędzamy wspólnie czasu, ale dbają żeby niczego mi nie brakowało. Dzieci też fajne. Najmłodszy w końcu się do mnie przekonał. Miasteczko jest małe, ale przepiękne

Podróż przebiegła bez żadnych problemów :-)

Na razie w domu była Pani Rotundo, teraz wyjechała do pracy, więc zaczynam sama zajmować się dziećmi. Dogadujemy się dobrze i pomimo tego, że jeszcze nie przyzwyczaiłam się do mojego obecnego trybu życia, czuję się tutaj bardzo dobrze :-)