Za 4 dni minie mój drugi miesiąc tu w Stanach. Mam za sobą zwiedzanie Nowego Jorku, Las Vegas, Grand Canyon, Antelope Canyon, Powell Lake I Los Angeles. Muszę przyznać, że kocham, po prostu kocham tę dziką naturę w połączeniu z nowoczesnymi budynkami! Dodam, że jestem typem introwertyka, więc nie jeżdżę z innymi AuPair na wycieczki (choć spokojnie byłoby to możliwe, dużo tu AuPair z Polski i reszty świata, są otwarte i chętne do wspólnych wypraw) ale ja sama wsiadam w samolot i lecę, prowadzać przy tym pamiętnik i opisując w nim kolejne spełnione marzenia jakim było:
*byk na Wall Street

*statua wolności
*dwa kaniony o których ws
pomniałam powyżej
*Hollywood
*Santa Monica

 Krotko mówiąc - jest mi tu dobrze :)

Viva Las Vegas!

Death Valley, Bryce Canyon, Grand Canyon, Red Canyon, Las Vegas, San Diego i Los Angeles...

Wiosna, wiosna w Nowym Jorku i wiecie co, nie tylko w Polsce się sprawdza, że "w marcu jak w garncu" - tutaj też pogoda podczas wczesnej wiosny bywa kapryśna. Bo na przykład w ostatni piątek było aż 21 stopni C, ale już w poniedziałek 5 stopni C. Ale tak czy siak jest już coraz cieplej i cieplej, i dnie są coraz dłuższe z czego nieustannie korzystam

Jestem tu już prawie dwa miesiące! Czas niesamowicie szybko mi tutaj leci, być może dlatego, że ciągle się coś dzieje. W miniony weekend zrobiłam sobie wycieczkę do Bostonu, przy okazji odwiedzając znajomą. Udało nam się bardzo dużo pozwiedzać, widziałam między innymi najstarszy park w całych Stanach, Faneuil Hall i Quincy Market których nie da się tam pominąć, Beacon Hill które jest przepiękna dzielnicą w wiktoriańskim stylu i wiele innych pięknych miejsc. Największe wrażenie zrobiło na mnie jednak muzeum JFK, w którym spędziłam prawie 3 godziny, niesamowite doświadczenie!