Już od tygodnia jestem w Valladolid i muszę przyznać, że to miejsce jest wspaniałe. Trafiłam na wyjątkowo sympatyczną rodzinę a ludzie tutaj są strasznie przyjaźni. Powoli zawieram nowe znajomości. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni do końca mojego pobytu tutaj.

Dziś mija moj drugi dzień na Majorce. Jestem bardzo zadowolona z programu. Totalnie inny klimat, architektura, widoki, wszędzie palmy cudownie. Rodzina jest na prawde miła. Emi którym sie zajmuje ma duzo energii i wydaje sie być bardzo pozytywnym dzieckiem. Bawimy sie w ogrodzie albo w domu w jakies gry. Mam nadzieje ze czas spędzony tutaj pozostanie na długo w mojej pamięci. Myśle ze bycie au pair to świetny pomysł na spędzenie wakacji.

Właśnie mijają dwa tygodnie od mojego przyjazdu do Hiszpanii. Jestem bardzo zadowolona ze zgodziłam się na tak fantastyczną przygodę w tak pięknym kraju. Pogoda cały czas dopisuje, z rodziną cały czas się poznajemy. Dużo zwiedzam z czego bardzo się cieszę. :-)
Pozdrowienia z pieknej i gorącej Hiszpanii!

Najmocniej przepraszam,że do tej pory się nie odzywałam, czas tu leci jak szalony, mój pobyt kończy się za niecały miesiąc, a wydawało mi się, że dopiero co przyleciałam do Hiszpanii. Zdecydowanie się na wyjazd jako Au Pair, to jeden z lepszych wyborów jakich dokonałam.

Trafiłam na wspaniałą rodzinę, która przyjęła mnie bardzo ciepło, mija piąty miesiąc mojego pobytu w Hiszpanii, ale już po tygodniu stałam się członkiem rodziny, z takim samym prawem do pilota jak reszta.

W Hiszpanii jestem już od kilku tygodni, ale muszę przyznać, że niemal od początku czułam się tu prawie jak w domu- mimo tego, że przyjechałam tu nikogo nie znając, bez znajomości hiszpańskiego. A to dzięki niespotykanej gościnności i serdeczności Rodziny goszczącej oraz spotykanych tu ludzi. Myślę, że cytat autorstwa M.Twaina, będący mottem programu AuPair, a mówiący o tym, żeby "opuścić bezpieczną przystań"i "podróżować, śnić, odkrywać", który stanowił moją motywację do wzięcia udziału w programie, opisuje idealnie to, co można przeżyć jako aupair.