Kto by pomyślał że wrócę do mojego ulubionego NY tak szybko? Przesyłam pare zdjeć uroczego Central Parku, udało mi sie tu odnaleźć polski akcent- pomnik Władysława Jagiełły. Nogi bolą strasznie po niemal całym dniu chodzenia ale było warto.

Blog AuPair USA

Witam, przesyłam pare zdjeć które zrobiłam w czasie urlopu. Viva Las Vegas!! Kolejna pozycja na liście miast w USA do zobaczenia odhaczona Tutaj zabawa nigdy sie kończy, Elvis wciąż żyje, a ilość kasyn, hoteli i klubów zaskakuje !!! To miasto zaczyna życie nocą!! Na szczęście oszczędności nie przepadły w kasynie, a status niezamężnej pozostał

Blog AuPair USA Blog AuPair USA

 

Kolejna pozycja na liście miast w USA do zobaczenia odhaczona. Tutaj zabawa nigdy sie kończy, Elvis wciąż żyje, a ilość kasyn, hoteli i klubów zaskakuje !!! To miasto zaczyna życie nocą!! Na szczęście oszczędności nie przepadły w kasynie, a status niezamężnej pozostał.

Udało się !! 2 lipca spełniłam jedno ze swoich marzeń i zobaczyłam Wielki Kanion na własne oczy

Blog AuPair USA

 

Widok niezapomniany i z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci !

Blog AuPair USA Blog AuPair USA

 

Następnym razem koniecznie chce zejść na dół, niestety w lipcu temeratura okazała sie zbyt wysoka, muszę tu wrócić

Blog AuPair USA

 

Pozdrawiam, 
Ann

San Fransisco było pierwszym punktem mojego urlopu. Miasto jest niesamowite, żałuje tylko że wizyta nie trwała parę dni dłużej!

 

Blog AuPair USA Blog AuPair USA

 

Golden Gate jeżeli nie chowa się za gęstą mgłą prezentuje sie przepięknie, miasto jest pełne stromych uliczek (biada samochodom z manualną skrzynią biegów) , cable cars i kultowych miejsc znanych z filmów i seriali jak np. Painted Laides z serialu Pełna Chata czy sławne Alcatraz Niesamowity klimat na każdym kroku!

 

Blog AuPair USA Blog AuPair USA

 

San Fransisco to jeden z faworytów na liście najpiękniejszych miast jakie udało mi sie zobaczyć

Pozdrawiam,
Anna

Marta Blog AuPair USA Marta Blog AuPair USA

Marta Blog AuPair USA Marta Blog AuPair USA