Dzieje Stanów Zjednoczonych to historia największego sukcesu nowoczesnego świata. Naród amerykański potrafił skupić się na uszlachetniających ich samych ideałach wyrażonych w Konstytucji i Deklaracji Niepodległości, by wspólnym wysiłkiem zbudować najbogatsze, najbardziej kreatywne i najpotężniejsze państwo świata.

Połowa  świata pozostaje wciąż zakochana w tym, co stanowi ideę Ameryki - to w końcu Stanom Zjednoczonym zawdzięczamy prawo do dążenia do osobistego szczęścia, wolność słowa, światło elektryczne, samoloty, lodówki, promy kosmiczne, komputery, bluesa, jazz, rock'n'rolla i kino. Dajemy Ci niepowtarzalną szansę - jako Au Pair w USA usłyszysz te wszystkie "have-a-nice-day", wpadniesz do banków "drive-thru", w których obsłużą Cię bez wysiadania z samochodu, poznasz telewizyjnych kaznodziejów czy odbierzesz codzienną gazetę wprost z przydomowego trawnika.

W Stanach Zjednoczonych mamy naprawdę wiele fantastycznych rodzin, dlatego serdecznie zapraszamy Was do wyboru Ameryki jako kraju goszczącego. Co więcej, tylko w przypadku Stanów Zjednoczonych rodzina opłaca przelot dla Au Pair, ubezpieczenie zdrowotne, 4-dniowe seminarium przygotowawcze w Nowym Jorku połączone ze zwiedzaniem miasta, nie wspominając nawet o zakwaterowaniu czy wyżywieniu. 

Czym jest program Au Pair?

Programy, które proponujemy na naszej stronie AuPair.pl, to - jak wszystkie programy Au Pair - programy edukacyjno-kulturowe dla młodych ludzi. Au Pair zostają zwykle osoby, które chcą zamieszkać w rodzinie z odległego zakątka świata i doświadczyć egzotycznej kultury, w zamian podejmując się opieki nad dziećmi swojej rodziny goszczącej. AuPair.pl jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem goAuPair w Polsce.

Wiele z Was wybiera komercyjne strony Au Pair...

...a musicie wiedzieć, że aby legalnie wyjechać w ramach programu Au Pair z wizą J-1, rządowe przepisy Stanów Zjednoczonych nakazują skorzystanie z zarejestrowanej Agencji Au Pair w swoim kraju. Agencja taka musi mieć podpisany kontrakt z Agencją Au Pair w USA. A to właśnie my jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Go Au Pair w Polsce. Niemniej ważny jest również fakt, że legalny pobyt u rodziny amerykańskiej zapewnia Wam bezpieczeństwo w trakcie całego pobytu. Przede wszystkim dlatego, że rodzina została bardzo dokładnie sprawdzona przed Waszym przyjazdem. Ponadto, zawsze do Waszej dyspozycji jest Wasza regionalna opiekunka.

A rodzina poznana gdzieś w Internecie może w ogóle nie być prawdziwą rodziną... poza tym, jeśli już zdecydujecie się na samodzielny wylot do poznanej przez siebie rodziny musicie same zapłacić za bilet lotniczy, który bardzo często kosztuje ponad 2000 zł, natomiast opłata za program z naszym biurem to 990 zł (+160$ wiza), a więc suma tych kosztów jest na pewno niższa niż sam bilet lotniczy, nie wspominając o bezpieczeństwie, ubezpieczeniu zdrowotnym czy kursie językowym.

Nasza firma istneje już od 2000 roku

Wiec w razie jakichkolwiek pytań pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.