Życie jako Au Pair oferuje wiele unikalnych korzyści, których próżno szukać w innych programach wymiany kulturowej. Poznasz nowych przyjaciół, poprawisz swój język obcy, wzbogacisz swoje doświadczenie, a nawet - otrzymasz za to wszystko atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Jako Au Pair zamieszkasz u rodziny goszczącej i, niczym starsza siostra czy starszy brat, zaopiekujesz się najmłodszymi członkami rodziny. Nie jesteś pomocą domową - jesteś integralną częścią rodziny, przyjacielem i kolegą z drużyny dla rodziców goszczących i starszym rodzeństwem dla dzieci. Au Pair są zachęcani do udziału w imprezach rodzinnych i wycieczkach, więc będziesz mieć mnóstwo okazji, by poznać kulturę Twojego kraju goszczącego poprzez doświadczenia z pierwszej ręki.
  • Będziesz mieć wiele możliwości, by poznać nowych przyjaciół. Jeden z najprostszych sposobów jest poznanie się z innymi Au Pair w swojej okolicy. Wszystkie Au Pair mają swojego koordynatora lokalnego, który jest odpowiedzialny za Wasze bezpieczeństwo, pomoże Wam się zaaklimatyzować czy poznać okolicę. To właśnie on (lub ona) przekaże Ci informacje o Au Pair mieszkających w Twojej okolicy i skontaktuje Was - w ten sposób szybko nawiążesz nowe przyjaźnie i znajomości, które często będą Ci towarzyszyć długimi latami.
  • Edukacja jest ważnym elementem programu Au Pair. Wszystkie Au Pair są zobowiązane do podjęcia zajęć prowadzących do opanowania języka panującego kraju, w którym będziesz realizować swój program.
  • Jako Au Pair otrzymasz atrakcyjną gratyfikację finansową. W zależności od kraju goszczącego to może być całkiem spora suma!
  • Oprócz poznania lokalnych zwyczajów panujących w okolicy, zawsze masz jeszcze możliwość poszerzenia swoich horyzontów podróżując po całym kraju. Każda Au Pair otrzymuje dwa tygodnie płatnego urlopu w ciągu roku.
  • Możesz udoskonalić swoje umiejętności z języka obcego w pełni zanurzając się w kulturze kraju goszczącego. Programy realizowane przez AuPair.pl zagwarantują Ci ekspozycję na język obcy w stopniu większym, niż jakikolwiek kurs językowy - usłyszysz go wszędzie, w domu, na zajęciach, na ulicy, w kinie czy w banku.
  • Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe podczas opieki nad dziećmi u swojej rodziny goszczącej. Po roku z programu Au Pair otrzymasz świadectwo ukończenia programu, będące udokumentowaniem Twojego doświadczenia. To unikalne doświadczenie, jakie pozwoli Ci zdobyć program Au Pair, będzie cennym punktem w Twoim CV i świetnym sposobem, aby pokazać przyszłemu pracodawcy, że jesteś niezawodna, pracowita, a co najważniejsze - nie istnieją dla Ciebie granice!